Am Style
Katalog 2010

Atuty

Możliwość własnej kreacji przestrzeni.

Bazą dla wypełnień w systemach AmStyle są płyty o grubości 10 mm: wiórowe laminowane, MDF i OSB. Ponadto możliwość dodatkowego dekorowania wypełnienia przez farbę lub tapetę, pozwala dowolnie dostosowywać fasadę do przestrzeni, w której będzie instalowana. W związku z tym, sama fasada także może być inspiracją do projektowanego wnętrza.

Możliwość samodzielnego montażu.

Unikalne rozwiązania informatyczne (program do projektowania fasad oraz przejrzyste instrukcje montażu) opracowane przez AmStyle i udostępnione dla Państwa na stronie internetowej sprawiają, że samodzielny montaż systemów będzie niezwykle łatwy.

Wygoda zakupu.

Systemy AmStyle sprzedawane są w tzw. zestawach "one pack", które w połączeniu z wypełnieniem dostarczają wszystkich elementów potrzebnych do wykonania zabudowy.

Wysoka jakość produktu.

AmStyle jest marką SEVROLL-SYSTEM Sp. z o.o., która doświadczenie na rynku aluminiowych systemów do drzwi przesuwnych, składanych, rozwieranych i przejściowych buduje od 1996 roku. Wypracowane przez lata działalności rozwiązania, są gwarancją wysokiej jakości produktów.

Propozycje aranżacji.

Inspirację dla własnych pomysłów stanowią aranżacje zawarte w katalogu, a także galerii portalu.

Design & engine: MK-SYSTEM