Am Style
Katalog 2010

Projektuj

Program do wizualizacji aranżacji jest bardzo praktycznym sposobem na przedstawienie wybranej fasady. Korzystając z poszczególnych kroków kreatora, można w łatwy i szybki sposób zaprojektować interesującą aranżację i tym samym uzyskać listę wszystkich elementów potrzebnych do jej wykonania.Kroki kreatora

Właściwości zabudowy.

Zebranie właściwości zabudowy sprowadza się do podania wymiarów światła otworu, w który wkomponowywana będzie fasada. Wprowadzone wymiary muszą być wysokością mierzoną wzdłuż ściany zabudowy i szerokością. Dodatkowo należy określić ilość skrzydeł, dla których projektowana będzie zabudowa.

Jeśli na etapie zbierania informacji, program do wizualizacji aranżacji nie znajdzie zestawów spełniających podane kryteria, wyświetli listę proponowanych rozwiązań.

Konfiguracja wypełnień.

Kolejnym ważnym krokiem jest wybór wypełnienia. Użytkownik może dokonać wyboru z pozycji proponowanych przez program. Jednocześnie istnieje możliwość wczytania wzoru płyty, tapety czy farby dostępnych na komputerze użytkownika.

Konfiguracja otoczenia zabudowy.

Jest krokiem opcjonalnym, w którym możliwe jest zdefiniowane wyglądu ścian, podłogi i sufitu otaczających zabudowę i w ten sposób wizualizowanie całej przestrzeni wokół fasady.

Instrukcje montażu.

Pobranie instrukcji montażu jest ostatnim krokiem programu wizualizacji aranżacji. Program na podstawie wprowadzonych danych obliczy z jakiego systemu i zestawu możliwe jest wykonanie prezentowanej fasady i zobrazuje to na wydruku podsumowującym projekt.

Design & engine: MK-SYSTEM